همه چیز درباره آثار مخرب امواج بر روی جنین

آثار مخرب امواج بر روی جنین : رشد تکنولوژی و افزایش دستگاه های مولد امواج ، سلامت انسان ها را به ویژه قبل از تولد ، در معرض خطر قرار می دهد ؛ در اصطلاح ، گفته می شود آن ها با خطر مرگ خاموش ، مواجه خواهند بود. ( گن با الیاف نقره )

خطرات و عوارض ناشی از این امواج ، باعث شده است تا پژوهشگران ، تحقیقات بسیاری را در این زمینه ، انجام دهند ؛ یکی از تئوری های مطرح شده در این باره ، در رابطه با حذف موبایل و اینترنت از زندگی بانوان باردار ، می باشد ؛ اما تنها با حذف موبایل و اینترنت از زندگی بانوان باردار ، نمی توان اقدام به رفع این مشکلات کرد ؛ چرا که ، ممکن است محل زندگی مادر باردار ، در معرض امواج با شدت بالا بوده و بسیاری دیگر از این قبیل مشکلات ، وجود داشته باشد.

آثار مخرب امواج بر روی جنین

رفع آثار مخرب امواج بر روی جنین

طبق تحقیقات انجام شده بر روی اثر مخرب امواج و میدان های الکترومغناطیسی بر روی سلول های در حال شکل و دی ان ای ، به بانوان باردار توصیه می گردد ؛ بلافاصله پس از اطمینان از بارداری ، از لباس ضد امواج الکترومغناطیس ، استفاده نمایند.

میزان استفاده از لباس ضد امواج در بانوان باردار ، با توجه به شرایط آن ها متفاوت می باشد و بهتر است ، آن ها در این رابطه با پزشک معالج خود مشورت نمایند.

رفع آثار مخرب امواج بر روی جنین با گن الیاف نقره

گن ضد امواج الکترومغناطیس بارداری با الیاف نقره ؛ تولید شده از 20 درصد الیاف نقره خالص ، امکان محافظت از جنین در برابر امواج الکترومغناطیس ( موبایل ، دکل و آنتن های مخابراتی ، تلویزیون ، ماهواره ، ماکروویو و غیره ) را فراهم کرده و جنین را در برابر خطراتی ؛ از جمله سقط و همچنین ناهنجاری های متفاوت ایمن نگه می دارد.

 

گن ضد امواج بارداری با الیاف نقره ؛ دارای خواص بیشماری ؛ از جمله ضد الکتریسیته ساکن ، ضد میکروب ، ضد حساسیت ، ضد بو ، ضد خارش و غیره می باشد.

علاوه بر موارد فوق ؛ باید ذکر شود که این محصول ، دارای فواید دیگر بسیاری ؛ همچون جلوگیری از ترک خوردگی و افتادگی شکم نیز بوده و موجب کاهش کمر دردهای دوران بارداری نیز می شود ؛ از این رو ، به محبوبیت بسیاری در میان بانوان باردار ، دست یافته است.

لازم به ذکر است ؛ نوار کمربندی تعبیه شده در قسمت جلو و پشت گن ، سبب جلوگیری از مواردی که در فوق ذکر شد ( افتادگی شکم و کمر دردهای دوران بارداری ) می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، می توانید به مقاله گن با الیاف نقره در سایت مراجعه نمایید.

Call Now Buttonمشاوره و فروش