همه چیز درباره امواج الکترومغناطیس و بارداری

امواج الکترومغناطیس و بارداری : پیشرفت روزافزون تکنولوژی ؛ موجب بهبود شرایط زیستن جوامع می گردد ؛ البته شایان ذکر است ، این مسئله تهدید کننده سلامت انسان ها و نسل های آینده نیز می باشد ؛ در مقاله پیش رو ، به شرح این موضوع پرداخته ایم ؛ خواندن این مقاله را از دست ندهید. ( گن با الیاف نقره )

 امواج الکترومغناطیس و بارداری

توسعه زیرساخت های مخابراتی و همچنین تکنولوژی های مرتبط با آن ، موجب ایجاد آلودگی الکترومغناطیسی شده که سلامت نسل فعلی و آینده را تهدید می کند.

طبق مطالعات انجام شده ؛ امواج الکترومغناطیس ، اثرات قابل توجهی را بر روی سلامت انسان ها به ویژه کودکان ، مادران باردار و جنین آن ها بر جای می گذارد.

در این زمان ، این سوال به وجود می آید که چگونه می توان مانع اثرگذاری امواج الکترومغناطیس بر روی سلامت افراد شد ؟

در ادامه ؛ در رابطه با رفع اثر امواج الکترومغناطیس بر روی بانوان باردار و جنین آن ها توضیح داده ایم ؛ با ما همراه باشید.

استفاده از موبایل در دوران بارداری

در حال حاضر ، استفاده مکرر از موبایل و اینترنت باعث بروز مشکلات جبران ناپذیر بسیاری در عملکرد سیستم بدن انسان و حتی ، جنین در حال رشد شده است ؛ در همین راستا ، تحقیقات بسیاری صورت گرفته است که در ذیل ، به برخی از نتایج به دست آمده از آن ها ، اشاره کرده ایم.( امواج الکترومغناطیس و بارداری )

کم شدن میزان آب دور جنین در اثر استفاده از تلفن همراه و وای فای :

( تاثیر وای فای بر جنین ) طبق تحقیقات انجام شده ، استفاده از تلفن همراه بیش از 6 ساعت و اینترنت بیش از 4 ساعت در طول روز و قرار گرفتن در معرض امواج و اشعه آن ها در دوران بارداری ، با کاهش میزان آب دور جنین همراه خواهد بود.

علاوه بر مورد فوق ، قرار گرفتن بانوان باردار در معرض امواج تلفن همراه ، منجر به افزایش حجم ، وزن و فوليکول های آترزی شده تخمدان فرزندان نیز می شود.

در دنیای امروز ، برای محافظت از جنین چه باید کرد ؟

با توجه به گسترش روزافزون استفاده از پرتوهای ایکس و آثار زیان بار ناشی از آن ها ، حفاظت از بانوان باردار در برابر امواج و اشعه ها الزامی می باشد ؛ ما بدین منظور ، به مادران باردار استفاده از گن بارداری ضد امواج و اشعه دکتر مولر را توصیه می کنیم.

امواج الکترومغناطیس و بارداری

بانوان ، می توانند با استفاده گن الیاف نقره دکتر مولر در دوران بارداری ، سلامت جنین خود را حفظ نمایند. در ادامه بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد.

به منظور اطمینان خاطر شما عزیزان ، لازم به ذکر است که این محصول ، دارای تاییدیه های دانشگاه علم و صنعت و سازمان انرژی اتمی ایران می باشد.

محافظت از جنین در برابر امواج

اصلی ترین منابع امواج الکترومغناطیس محیط ما ؛ شامل خطوط انتقال برق ، دکل های مخابراتی ، مودم و تلفن های بی سیم ، تلفن همراه و حتی انواع وسایل برقی منزل می باشند که حذف تمامی آن ها از زندگی امروزی ، امکان پذیر نیست ؛ به همین علت به بانوان باردار توصیه می گردد ؛ در این دوران ، از لباس ضد امواج ( گن بارداری ضد امواج الکترومغناطیس ) استفاده نمایند.

بارداری ایمن با گن ضد امواج الکترومغناطیس

( امواج الکترومغناطیس و بارداری ) گن ضد امواج بارداری ؛ تولید شده از الیاف نقره ، توانایی محافظت از جنین در برابر انواع امواج الکترومغناطیس را داشته و بدین ترتیب ، از بروز بسیاری از ناهنجاری های جنینی و همچنین سقط جنین ، جلوگیری می کند ؛ این محصول برای مادران باردار نیز مزایای بسیاری ؛ از جمله جلوگیری از بروز ترک های شکمی ، کاهش کمردردهای دوران بارداری ، پیشگیری از افتادگی شکم ( با طراحی نوار کمربندی شکل تعبیه شده در زیر شکم در این محصول ، از افتادگی شکم در دوران بارداری ، جلوگیری می شود. ) و از این قبیل موارد دارد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گن ضد امواج بارداری با الیاف نقره طراحی و تولید شده در ایران ، می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید.

Call Now Buttonمشاوره و فروش