همه چیز درباره امواج الکترومغناطیس و بارداری

امواج الکترومغناطیس و بارداری : پیشرفت روزافزون تکنولوژی ؛ موجب بهبود شرایط زیستن جوامع می گردد ؛ البته شایان ذکر است ، این مسئله تهدید کننده سلامت انسان ها و نسل های آینده نیز می باشد ؛ در مقاله پیش رو ، به شرح این موضوع پرداخته ایم ؛ خواندن این مقاله را از دست ندهید. ( گن با الیاف نقره )

 امواج الکترومغناطیس و بارداری

توسعه زیرساخت های مخابراتی و همچنین تکنولوژی های مرتبط با آن ، موجب ایجاد آلودگی الکترومغناطیسی شده که سلامت نسل فعلی و آینده را تهدید می کند.

طبق مطالعات انجام شده ؛ امواج الکترومغناطیس ، اثرات قابل توجهی را بر روی سلامت انسان ها به ویژه کودکان ، مادران باردار و جنین آن ها بر جای می گذارد.

در این زمان ، این سوال به وجود می آید که چگونه می توان مانع اثرگذاری امواج الکترومغناطیس بر روی سلامت افراد شد ؟

در ذیل ؛ در رابطه با رفع اثر امواج الکترومغناطیس بر روی بانوان باردار و جنین آن ها توضیح داده ایم ؛ با ما همراه باشید.

محافظت از جنین در برابر امواج

اصلی ترین منابع امواج الکترومغناطیس محیط ما ؛ شامل خطوط انتقال برق ، دکل های مخابراتی ، مودم و تلفن های بی سیم ، تلفن همراه و از این قبیل موارد می باشند که حذف تمامی آن ها از زندگی امروزی ، امکان پذیر نیست ؛ به همین علت به بانوان باردار توصیه می گردد ؛ در این دوران ، از لباس ضد امواج ( گن بارداری ضد امواج الکترومغناطیس ) استفاده نمایند.

امواج الکترومغناطیس و بارداری

بارداری ایمن با گن ضد امواج الکترومغناطیس

گن ضد امواج بارداری ؛ تولید شده از الیاف نقره ، توانایی محافظت از جنین در برابر انواع امواج الکترومغناطیس را داشته و بدین ترتیب ، از بروز بسیاری از ناهنجاری های جنینی و همچنین سقط جنین ، جلوگیری می کند ؛ این محصول برای مادران باردار نیز مزایای بسیاری ؛ از جمله جلوگیری از بروز ترک های شکمی ، کاهش کمردردهای دوران بارداری ، پیشگیری از افتادگی شکم ( با طراحی نوار کمربندی شکل تعبیه شده در زیر شکم در این محصول ، از افتادگی شکم در دوران بارداری ، جلوگیری می شود. ) و از این قبیل موارد دارد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گن ضد امواج بارداری با الیاف نقره طراحی و تولید شده در ایران ، می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید.

Call Now Buttonمشاوره و فروش