همه چیز درباره بارداری ایمن با گن الیاف نقره

بارداری ایمن با گن الیاف نقره : گن بارداری ضد اشعه با الیاف نقره ، از جنین در برابر امواج الکترومغناطیس محیطی که نقش به سزایی در سقط جنین دارند ، محافظت می کند ؛ از این رو به بانوان ، توصیه می گردد به محض اطلاع از بارداری ، از گن ضد امواج دکتر مولر ، استفاده کنند. ( گن با الیاف نقره )

بارداری ایمن با گن الیاف نقره

گن ضد امواج بارداری با الیاف نقره ، طوری طراحی شده است که در سه ماهه اول بارداری ، از جنین در برابر امواج مضر محیطی ، محافظت کرده و در سه ماهه دوم بارداری به بعد که وزن جنین رو به افزایش بوده و بر روی لگن مادر فشار وارد می شود ، از بروز درد های لگنی و کمر جلوگیری می کند.

گن ضد امواج بارداری با الیاف نقره

گن با الیاف نقره دکتر مولر ، ویژه بانوان باردار تشکیل شده از 20% الیاف نقره خالص می باشد ؛ لازم به ذکر است خلوص نقره به کار رفته در الیاف این گن 99% است.

همانطور که در فوق گفته شد ، گن بارداری ضد اشعه با الیاف نقره ، از جنین در برابر امواج الکترمغناطیسی ؛ از جمله تلفن همراه ، ماهواره ، ماکروویو ، دکل های مخابراتی ، تلویزیون  و از این قبیل موارد محافظت می کند ؛ بدین ترتیب در صورت استفاده از این محصول دکتر مولر ، شاهد کاهش 99% از سقط و ناهنجاری های جنینی خواهیم بود.

از جمله خواص گن بارداری ضد اشعه با الیاف نقره ، باید به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :

  • ضد حساسیت
  • ضد الکتریسیته ساکن
  • ضد خارش
  • ضد بو
  • ضد میکروب
  • ضد قارچ
  • جلوگیری از ترک خوردگی شکم
  • کاهش کمردردهای دوران بارداری
  • و از این قبیل موارد

بارداری ایمن با گن الیاف نقره

لازم به ذکر است گن ضد امواج بارداری دکتر مولر ، دارای تاییدیه انستیتو HOHENSTEIN  آلمان DIN EN ISO : 10993-5 ، می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گن با الیاف نقره ، می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید.

طبق توصیه جراح و متخصص زنان و زایمان ، بانوان باردار به منظور محافظت از جنین خود در مقابل امواج و پیشگیری از بروز خطراتی ؛ همچون سقط جنین باید از ابتدای بارداری از گن ضد امواج الکترومغناطیسی با الیاف نقره دکتر مولر ، استفاده نمایند.

بارداری ایمن با گن الیاف نقره

ادامه مقاله بارداری ایمن با گن الیاف نقره

منابع امواج الکترومغناطیس کدام اند ؟

سیستم های حمل و نقل ریلی ، موبایل ، دستگاه های بی سیم ، خط انتقال برق ، دکل های مخابراتی و سیستم های پخش صوت و تصویر ، کنسول بازی ، لوازم برقی خانگی ، مودم و غیره به عنوان اصلی ترین منابع امواج الکترومغناطیس پیرامون انسان ، شناخته می شوند.

طبق گفته محققان ؛ آلودگی های الکترومغناطیسی ، می توانند منجر به بروز اختلال در تشکیل فعالیت های نرمال مغز ، شود ؛ لازم به ذکر است که این فعالیت ها تقریبا در سن 12 سالگی ، به تعادل می رسند.

بروز اختلال در عملکرد مغز ، می تواند با افزایش بیش فعالی و همچنین ، بروز صرع در کودکان همراه باشد.

مطالب فوق ؛ تنها نشان دهنده بخش کوچکی از عوارض ناشی از امواج الکترومغناطیس ، می باشند ؛ در ادامه ، به دیگر عواقب ناشی از آن نیز اشاره خواهیم کرد.

افسردگی ، سر درد ، خستگی مزمن ، اختلال در خواب ، سقط جنین ، کاهش سطح یادگیری کوکان ، مرگ نوزادان نارس ، سرطان سیستم عصب مرکزی ، خون و پروستات از دیگر عوارض ناشی از قرارگیری بانوان باردار در معرض امواج الکترومغناطیس ، می باشد.

آیا امواج ناشی از دستگاه های بی سیم نیز خطرناک است ؟

قرارگیری در معرض امواج دستگاه های بی سیم نیز خطرناک است ؛ چرا که می تواند منجر به بروز اختلال در شبکه مغزی و سیستم عصبی نوزادان ، شده و در نتیجه ، باعث ایجاد الگوهای اوتیسمی شود ؛ شاید ، یکی از دلایل افزایش کودکان مبتلا به اوتیسم نیز همین موضوع باشد.

با توجه به مطالب فوق ، درمی یابیم تنها راه در امان ماندن از اشعه و امواج الکترومغناطیس ، استفاده از گن بارداری ضد امواج می باشد.( بارداری ایمن با گن الیاف نقره )

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonمشاوره و فروش