رفع تاثیر امواج الکترومغناطیس بر بارداری با استفاده از گن با الیاف نقره

تاثیر امواج الکترومغناطیس بر بارداری : طبق تحقیقات انجام شده ، قرار گیری در معرض اشعه ها در دوران بارداری ، منجر به بروز اثرات جبران ناپذیر بر روی رشد جنین و همچنین در مادران خواهد شد ؛ لازم به ذکر است ، برخی از افراد تصور می کنند تنها قرار گیری در معرض اشعه وای فای در این دوران ، مضر است ؛ در صورتی که ، این گونه نبوده و تمامی وسایل دارای امواج مغناطیسی ؛ از قبیل دکل های مخابراتی ، خطوط انتقال برق ، و غیره به نوبه خود بر روی جنین اثر سوء گذاشته و منجر به بروز مشکلاتی ؛ از جمله سقط جنین ، زایمان زودرس و از این قبیل موارد می شوند. ( گن با الیاف نقره )

بسیاری از بانوان باردار ، تصور می کنند ؛ از آنجایی که تشعشعات ساطع شده از طریق تلفن همراه ، کامیپوتر یا لب تاپ بسیار کم است ، قرار گرفتن در معرض آن ها ، خطرناک نخواهد بود ؛ در صورتی که این گونه نیست و قرار گرفتن طولانی مدت در معرض این عوامل ، می تواند عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته و مشکلات جدی برای جنین ایجاد کند.

تاثیر امواج الکترومغناطیس بر بارداری

اگر بخواهیم به طور دقیق اشاره کنیم ، باید متذکر شویم :

سلول های جنین که دیواره آن ها به طور کامل شکل نگرفته است ، بسیار تاثیر پذیر هستند ؛ امواج الکترومغناطیس با اثر گذاری بر روی آن ها ، می توانند موجب کاهش رشد جنین ، عقب ماندگی ذهنی ، پیش فعالی ، ضعف حافظه و بسیاری مشکلات دیگر گردد.

DNA ، عامل انتقال وراثت است ؛ حال در صورتی که امواج الکترومغناطیس بر آن تاثیر گذارند ، چه مشکلی به وجود می آید ؟

در پاسخ به این پرسش ، باید ذکر شود ؛ بدین ترتیب احتمال مشکلات بسیاری ؛ از جمله سقط ، ناهنجاری های ژنتیکی ، افزایش احتمال ابتلا جنین به سرطان ، منتقل شدن جنین به سمت خارج از رحم و غیره وجود خواهد داشت.

عدم استفاده از برخی از وسایلی که با امواج کار می کنند ؛ همانند تلفن همراه بسیار مشکل به نظر می رسد ؛ با این حال ، نمی توان در رابطه با سلامت جنین ، کوتاهی کرد.

رفع تاثیر امواج الکترومغناطیس در بارداری

در ذیل ، می خواهیم شما را با محصولی آشنا کنیم که تاثیر به سزایی در محافظت از جنین در برابر امواج الکترومغناطیس محیطی ، که منجر به سقط جنین می شود ، دارد و همواره متخصصان زنان و زایمان و نازایی ، توصیه به استفاده از آن را دارند.

در حال حاضر ، استفاده از گن های بارداری ضد اشعه در میان بانوان باردار بسیار شایع شده که تاثیرات بسیار مطلوبی نیز دارند ؛ گن بارداری ضد امواج دکتر مولر ، یکی از بهترین آن ها است که به شما توصیه به استفاده از آن را می کنیم.

تاثیر امواج الکترومغناطیس بر بارداری با گن بارداری ضد اشعه با الیاف نقره

 گن بارداری ضد امواج با الیاف نقره محصول دکتر مولر ، به گونه ای طراحی شده است که در سه ماهه اول بارداری ، از جنین در برابر امواج الکترومغناطیسی محافظت کرده و در ماه های دیگر ، از بروز دردهای لگنی و کمری در مادر جلوگیری می کند ؛ از دیگر خواص این محصول ، باید به مواردی ؛ از جمله جلوگیری از ترک خوردگی شکم ، ضد حساسیت ، ضد الکتریسیته ساکن و از این قبیل موارد اشاره کنیم.( تاثیر امواج الکترومغناطیس بر بارداری )

در مادرانی که از این محصول استفاده کرده اند ، شاهد کاهش 99 درصدی سقط و ناهنجاری های جنینی بوده ایم.

به منظور آگاهی بیشتر شما عزیزان ، مقاله جامعی در ارتباط با گن با الیاف نقره محصول دکتر مولر ، در سایت قرار داده ایم ؛ جهت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، می توانید به این مقاله مراجعه نمایید.

سخن آخر

پزشک زنان و زایمان و نازایی ، به منظور جلوگیری از بروز مشکلاتی که در ابتدای مقاله به آن ها اشاره شد ؛ به مادران باردار توصیه به استفاده از گن با الیاف نقره می کنند ؛ چرا که بدین ترتیب سلامت جنین ، حفظ می شود ؛ با مراجعه به صفحه گالری ویدیو دکتر مولر در سایت ، می توانید از نظرات تعداد بسیاری از متخصصان زنان و زایمان و نازایی آگاهی یابید.

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonمشاوره و فروش