تاثیر امواج الکترومغناطیس بر مغز جنین چگونه است ؟

تاثیر امواج الکترومغناطیس بر مغز جنین : با این حال که تشعشعات ساطع شده از سمت لپ تاپ یا کامپیوتر ، موبایل و وای فای بسیار کم است ؛ اما قرار گرفتن بانوان باردار در معرض آن ها به مدت طولانی ، می تواند منجر به بروز اختلال در سلامت جنین گردد. ( گن با الیاف نقره )

زمانی میزان تاثیرگذاری امواج الکترومغناطیس بر جنین ، افزایش می یابد که تشعشعات الکترومغناطیسی در عملکرد بدن در سطح سلولی اختلال ایجاد کنند.

آسیب پذیری جنین در سه ماه اول بارداری بسیار بیشتر از ماه های دیگر می باشد ؛ چرا که بسیاری از فرایندهای موثر بر رشد جنین در این مدت زمان ، انجام می گیرد.

تاثیر امواج الکترومغناطیس بر مغز جنین

اختلال حافظه ، مشکلات یادگیری ( کاهش قدرت یادگیری ) ، آلزایمز ، تومورهای مغزی ، عقب ماندگی ذهنی و بسیاری دیگر از آسیب های ساختارهای مغزی ناشی از تاثیر امواج الکترومغناطیس بر روی مغز جنین ، می باشند ؛ در ذیل ، به برخی دیگر از عوارض این امواج نیز اشاره شده است.

استرس ، بیش فعالی ، اختلالات حرکتی ، اختلالات روحی و رفتاری ، چاقی ، سرطان ، اختلالات خواب ، کاهش ایمنی بدن ، اختلالات در رشد و از این قبیل موارد .

چگونه می توان در طول بارداری مانع اثر گذاری امواج الکترومغناطیس بر روی جنین شد ؟

در حال حاضر ، پزشکان زنان به بانوان باردار توصیه می کنند ، در طول بارداری از گن بارداری ضد امواج ، استفاده نمایند.

طبق مطالعات انجام شده ، با استفاده از گن بارداری ضد امواج ، می توان به راحتی از اثر گذاری امواج الکترومغناطیس بر روی جنین ، جلوگیری کرد.

استفاده از گن بارداری الیاف نقره دکتر مولر ، علاوه بر اینکه از جنین در برابر امواج الکترومغناطیس ، محافظت می کند ؛ بلکه از سقط و همچنین ، بروز درد در نواحی کمر و لگن و ترک خوردگی شکم در دوران بارداری نیز جلوگیری می کند.

طبق گفته پزشکان ، استفاده از گن ضد امواج دکتر مولر در دوران بارداری ، موجب کاهش 99 درصدی سقط و ناهنجاری های جنینی می گردد.

Call Now Buttonمشاوره و فروش