همه چیز درباره تاثیر وای فای بر جنین

طبق اطلاعات به دست آمده ، مهم ترین تاثیر وای فای بر جنین ، خطر سقط و تاثیر بر روی مغز جنین می باشد ؛ در ادامه ، در این باره توضیح خواهیم داد ؛ با ما همراه باشید.( بارداری ایمن با گن الیاف نقره )

قرار گرفتن در معرض امواج و اشعه ها در دوران بارداری ، اثرات بدی را بر روی جنین بر جای می گذارد و علاوه بر آن ، برای مادران نیز خطرناک خواهد بود ؛ لازم به ذکر است ، تنها وای فای موجب سقط جنین نمی شود ؛ بلکه تمامی وسایلی که با امواج مغناطیسی کار می کنند ، به نوبه خود بر روی این مسئله تاثیرگذار هستند.

 

تاثیر وای فای بر جنین

تاثیر وای فای بر جنین

شایع ترین عوامل سقط جنین ، مربوط به بانوانی می باشد که نزدیک به محل عبور برق های فشار قوی و در کانون وای فای زندگی می کنند ؛ از دیگر مشکلات این بانوان ، باید به زایمان زودرس ، بروز مشکلاتی در وزن جنین و از این قبیل موارد اشاره کنیم.

بیش فعالی نیز از دیگر اثرات وای فای بر روی جنین ، می باشد ( امواج تلفن همراه در دوران بارداری ، بر روی تکامل مغز جنین ، اثر گذاشته و منجر به بروز بیش فعالی می گردد. ) بنابراین ، استفاده از تلفن های همراه در دوران بارداری نیز می تواند بر روی مغز جنین تاثیر گذار باشد.

بیشترین رشد در دوران جنین ، مربوط به سلول های عصبی می باشد ؛ به همین علت بیشترین اثرگذاری امواج و اشعه وای فای بر روی مغز جنین خواهد بود.

حساس ترین دوران بارداری چه زمانی است ؟

حساس ترین زمان ابتلای جنین به مشکلات و بیماری ها ، از ابتدای بارداری تا تقریبا 15 هفته پس از آن ، می باشد ؛ در صورتی که جنین در این مدت ، در معرض امواج و اشعه ها قرار گیرد ؛ دچار نقایصی در هنگام تولد و عقب ماندگی ذهنی می شود.

احتمال بروز عوارض ناشی از قرارگیری در معرض امواج و اشعه ها از هفته 26 به بعد بارداری ، بسیار کمتر خواهد بود ؛ اما همچنان ، به بانوان باردار توصیه می شود ، مراقب باشند.

چگونه از اثرات مضر وای فای بر جنین جلوگیری کنیم ؟

به بانوان توصیه می کنیم ، به محض اطلاع از بارداری ، اقدام به تهیه گن بارداری ضد امواج و اشعه نمایند.

گن بارداری ضد امواج با الیاف نقره

گن با الیاف نقره دکتر مولر ، از جنین در برابر امواج و اشعه مضر محیط بانوان باردار ؛ از جمله وای فای ، ماهواره ، ماکروویو ، دکل های مخابراتی و از این قبیل موارد محافظت می کند و علاوه بر آن ، از بروز درد در نواحی لگن و کمر بانوان باردار نیز پیشگیری می کند.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گن الیاف نقره دکتر مولر ،  می توانید به مقاله مربوطه در سایت مراجعه نمایید.

Call Now Buttonمشاوره و فروش