تاثیر گن الیاف نقره بر امواج الکترومغناطیس چیست ؟ یکی از شایع ترین دغدغه ذهنی بانوان باردار ، محافظت از جنین در برابر امواج الکترومغناطیس خارج از حد استاندارد می باشد ؛ لازم به ذکر است ، دیگر جای هیچ گونه نگرانی در این باره نمی باشد ؛ چرا که بانوان باردار ، با استفاده از گن با الیاف نقره ، از بهترین محصولات بهداشتی دکتر مولر ، بارداری ایمن را تجربه خواهند کرد ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول ، با ما همراه باشید.

تاثیر گن الیاف نقره بر امواج

امروزه آمارهای به دست آمده ، افزایش قابل توجه کودکان مبتلا به پیش فعالی ، پرخاشگری و از این قبیل موارد را نشان می دهند که این افزایش همزمان با گسترش ارتباطات راه دور با استفاده وای فای ، تلفن همراه و غیره همراه می باشد ؛ با مشاهده این موارد ، استفاده از گن با الیاف نقره ضرورت می یابد ؛ زیرا استفاده از گن با الیاف نقره محصول دکتر مولر ، از جنین در برابر امواج الکترومغناطیسی ، محافظت کرده و علاوه بر آن ، از بروز دردهای لگن و کمر در مادر نیز جلوگیری می کند.

چگونگی تاثیر گن الیاف نقره بر امواج الکترومغناطیس

از دیگر فواید گن با الیاف نقره ، باید به مواردی ؛ از جمله ضد حساسیت ، ضد الکتریسیته ساکن ، ضد قارچ ، جلوگیری از ترک خوردگی شکم و از این قبیل موارد اشاره کنیم. در حال حاضر ، با توجه به خواص بی شمار گن با الیاف نقره ، همواره جراح و متخصصان زنان به بانوان باردار توصیه به استفاده از این محصول را می کنند. لازم به ذکر است ؛ گن با الیاف نقره محصول دکتر مولر ، مورد تایید بهره وری امواج الکترومغناطیسی از دانشگاه علم و صنعت ایران و همچنین اندازه گیری میزان تضعیف امواج الکترومغناطیس از سازمان انرژی اتمی ایران می باشد.

مقاله ای جامع در سایت در ارتباط با گن با الیاف نقره محصول دکتر مولر ، موجود است ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول می توانید به آن مراجعه نمایید. بسیاری از پزشکان ، با توجه به خواص بی شمار گن الیاف نقره ، به بانوان باردار توصیه به استفاده از شکم بند با الیاف نقره در طول بارداری ، می کنند ؛ لازم به ذکر است که آن ها ، نتایج بسیار مطلوبی را از این محصول ، دریافت کرده اند.

چرا جنین در حال رشد در برابر امواج الکترومغناطیس ، آسیب پذیرتر است ؟

در ابتدا ، باید ذکر کنیم که آسیب پذیری سلول های در حال رشد و جوان نسبت به سلول های پیرتر و با رشد کم ، در برابر امواج الکترومغناطیسی بیشتر خواهد بود ؛ حال در ذیل ، به مهم ترین دلایل آن ، اشاره شده است. سیستم ایمنی بدن جنین ، هنوز کامل نشده و در حال رشد است.تکثیر سریع سلول ها ، موجب افزایش آسیب پذیری آن ها در برابر بروز مشکلات ژنتیکی می شود. نفوذ امواج الکترومغناطیس در مغزهای کوچک تر ، به دلایل متفاوت ؛ از جمله سایز کوچک ، استخوان های نازک ، ظرفیت بالای آب و از این قبیل موارد عمیق تر خواهد بود. با تاثیر گن الیاف نقره بر امواج می توان در زمان حاملگی از بروز این آسیب ها جلوگیری کرد.تاثیر گن الیاف نقره بر امواج

اثرات امواج الکترومغناطیس بر بارداری

دوران بارداری ، از حساس ترین دوره های زندگی می باشد ؛ زیرا کوچکترین بی توجهی در این دوران ، می تواند سلامت جنین را به خطر بیاندازد ؛ در ذیل ، به برخی از عوارض امواج الکترومغناطیس در دوران بارداری ، اشاره شده است. آگاهی از این موارد موجب می شود که مادران عزیز تاثیر گن الیاف نقره بر امواج را جدی تر بگیرند.

  • افزایش خطر سقط جنین
  • زایمان زودرس
  • بروز ضعف در عملکرد تخمدان و جفت
  • بروز مشکلات تنفسی
  • بروز اختلال در حافظه کوتاه مدت جنین
  • بروز اختلال در خواب
  • و از این قبیل موارد

از آنجایی که امواج الکترومغناطیس قابل رویت نیستند و ممکن است در زمان بارداری ناخودآگاه در مکانی قرار بگیریم که با چنین امواجی احاطه شده ، بهتر است از قبل هرگونه اقدام مراقبتی لازم مثل پوشیدن گن الیاف نقره دکتر مولر را رعایت کنیم.

امواج الکترومغناطیس اطراف ما

سطح تابش امواج الکترومغناطیس در خانه های آپارتمانی ( به علت دستگاه وای فای همسایه ها ) ، شرکت و اداره ها ( در اثر تلفن های بی سیم و همچنین ، شبکه های کامپیوتری ) ، محل های شلوغ ( به علت وجود آنتن ها ) ، خانه های نزدیک به دکل های مخابراتی به خصوص طبقات بالاتر بسیار بیشتر خواهد بود.

جزئیات گن بارداری با الیاف نقره

اگر بخواهیم به جزئیات اشاره کنیم تا بهتر متوجه تاثیر گن الیاف نقره بر امواج شویم ، باید ذکر کنیم که 20 درصد از گن بارداری با الیاف نقره محصول دکتر مولر ، از الیاف نقره خالص ( خلوص نقره به کار رفته در این شکم بند بارداری ، 99 درصد است. ) می باشد و دیگر موارد تشکیل دهنده آن ، عبارت اند از :

  • 72% Polyamide
  • 20% Silver
  • 8%  Elastane

خواص نقره در گن دکتر مولر

برای اینکه بدانیم تاثیر گن الیاف نقره بر امواج  به چه صورت است باید نسبت به خواص نقره که در ساخت این محصول مورد استفاده قرار گرفته ، مطلع شویم. هزاران رشته عصبی ، به سطح پوست منتهی می شوند و تحریکات خود را به صورت بارهای الکتریکی کوچک تولید شده به بیرون انتقال می دهند. از آنجایی که نقره ، یکی از بهترین هادی ها می باشد ؛ تحریکات الکتریکی را جذب و منتقل می کند و این پدیده انتقال تحریکات ، سبب ایجاد میدان مغناطیسی خواهد گشت که اثر مثبتی خواهد داشت.

 

 

در آخر مقاله تاثیر گن الیاف نقره بر امواج الکترومغناطیس

در نهایت ، لازم به ذکر است امروزه با توجه به افزایش خطرات ناشی از امواج الکترومغناطیس بر سلامت جنین ، استفاده از گن الیاف نقره برای بانوان باردار ، ضرورت می یابد ؛ چرا که این امواج می توانند اثرات جبران ناپذیری را بر جای گذارند. استفاده از گن الیاف نقره در دوران بارداری ، علاوه بر اینکه سلامت جنین را حفظ می کند ، به بانوان نیز کمک می کند تا این دوران را به آسودگی پشت سر بگذارند ؛ بنابراین در استفاده از این محصول ، تردید نکنید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonمشاوره و فروش