رفع بوی بد واژینال با شورت الیاف نقره

رفع بوی بد واژینال : واژن نیز همانند سایر اعضا بدن ؛ از جمله دهان ، پوست و سایر نواحی بدن دارای بوی خاصی است ؛ لازم به ذکر است رژیم غذایی ، سلامت ، لباس زیر و غیره از مواردی هستند که بر روی بوی طبیعی واژن ، تاثیرگذار بوده و می توانند موجب بروز بوهای غیرطبیعی گردند که بدین ترتیب ، مشکلات بسیار آزار دهنده ای نه تنها برای بانوان بلکه برای شریک جنسی شان نیز بروز می یابد. ( شورت الیاف نقره )

در مقاله پیش رو ، به مهم ترین و تاثیرگذارترین عامل در جلوگیری از بروز بوی بد واژن و همچنین رفع آن ، اشاره کرده ایم ؛ با ما همراه باشید.

رفع بوی بد واژینال

رژیم غذایی ، سلامت فردی ، تغییرات هورمونی در زمان قاعدگی ، دوران بارداری و یائسگی از عوامل تاثیر گذار بر بوی واژن ، می باشند.

بوی خفیف ناحیه تناسلی ، مسئله ای طبیعی است ؛ اما در صورتی که شدید و همراه با خارش ، ترشح ، قرمزی ، احساس درد در حین رابطه جنسی و از این قبیل موارد باشد ، باید حتما به پزشک مراجعه شود.

چگونگی رفع بوی بد واژن

رعایت بهداشت ناحیه تناسلی

شستشوی مناسب ناحیه تناسلی ، می تواند به راحتی از بروز بوی بد واژن پیشگیری کند.

باید از دوش واژینال ( محلول پاک کننده مایع برای داخل واژن ) خودداری شود ؛ چرا که با تغییر سطح PH واژن ، همراه بود و بدین ترتیب ، می تواند موجب بروز عفونت واژن گردد.

بانوان جهت شستشوی ناحیه تناسلی خود می توانند به جای صابون های معمولی از صابون های آنتی باکتریال استفاده کنند.

به هیچ وجه نباید جهت شستشوی ناحیه واژن از صابون های عطری استفاده شود.

رفع موهای زائد

موهای زائد ، یکی از مواردی هستند که منجر به بروز بوی بد در واژن می شوند ؛ زیرا محل مناسبی جهت رشد باکتری ها ایجاد می کنند ؛ بنابراین از بین بردن موهای زائد ، می تواند به رفع بوی بد ناحیه تناسلی کمک کند.

رعایت بهداشت جنسی

به بانوان توصیه می گردد ، حتما پس از برقراری رابطه جنسی ، ناحیه تناسلی خود را بشویند ؛ بدین ترتیب ، از بروز بوی نامطبوع در واژن جلوگیری می گردد.

استفاده از پد بهداشتی مناسب

بانوان در زمان تهیه پد بهداشتی ، باید به تمامی نکات و علائم استاندارد و معتبر آن توجه نمایند و همچنین ، به مدت طولانی از یک پد بهداشتی ، استفاده نکنند.

رفع بوی بد واژینال با استفاده از لباس زیر مناسب

پوشیدن لباس زیر نامناسب ، از تبادل هوا در ناحیه تناسلی جلوگیری کرده و بدین ترتیب ، موجب بوی نامطبوع واژن می گردد و علاوه بر آن ، منجر به بروز مشکلات دیگر ؛ از جمله عفونت واژن و از این قبیل موارد نیز می شود ؛ بنابراین ، استفاده از لباس زیر مناسب اهمیت به سزایی داشته و با سلامت بانوان ارتباط مستقیم دارد ؛ از این رو ، در ذیل به لباس زیر بهداشتی مخصوص بانوان که تاثیر به سزایی بر روی رفع بوی بد واژن دارد ، اشاره کرده ایم.

رفع بوی بد واژینال با شورت الیاف نقره

شورت مخصوص بانوان محصول دکتر مولر ، به علت دارا بودن الیاف نقره ، کاملا آنتی باکتریال بوده و استفاده از آن ، موجب رفع بوی بد واژن و جلوگیری از ایجاد مجدد آن می گردد و علاوه بر آن ، دارای خواص بی شمار دیگری ؛ از جمله ضد حساسیت ، ضد میکروب ، ضد قارچ و از این قبیل موارد نیز می باشد.

در واقع باید ذکر کرد ؛ استفاده از شورت الیاف نقره موجب تشخیص ، درمان و همچنین جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری های زنان ؛ از جمله عفونت واژن می گردد ؛ به همین علت ، مورد توجه بسیاری از پزشکان قرار گرفته است و آن ها استفاده از این محصول ، را به بسیاری از بانوان پیشنهاد می دهند.

استفاده از شورت الیاف نقره در تمامی بانوان در همه سنین وجود دارد.

جهت رفع نگرانی بسیاری از شما عزیزان ، باید ذکر کرد که شورت الیاف نقره محصول دکتر مولر ، مورد تایید آزمایشگاه رازی زیر نظر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و همچنین اداره استاندارد کنترل و کیفیت آلمان می باشد.

Call Now Buttonمشاوره و فروش