رفع بوی بد واژینال با شورت الیاف نقره

رفع بوی بد واژینال : واژن نیز همانند سایر اعضا بدن ؛ از جمله دهان ، پوست و سایر نواحی بدن دارای بوی خاصی است ؛ لازم به ذکر است رژیم غذایی ، سلامت ، لباس زیر و غیره از مواردی هستند که بر روی بوی طبیعی واژن ، تاثیرگذار بوده و می توانند موجب بروز بوهای غیرطبیعی گردند که بدین ترتیب ، مشکلات بسیار آزار دهنده ای نه تنها برای بانوان بلکه برای شریک جنسی شان نیز بروز می یابد. ( شورت الیاف نقره )

در مقاله پیش رو ، به مهم ترین و تاثیرگذارترین عامل در جلوگیری از بروز بوی بد واژن و همچنین رفع آن ، اشاره کرده ایم ؛ با ما همراه باشید.

رفع بوی بد واژینال

رفع بوی بد واژن با استفاده از لباس زیر مناسب

پوشیدن لباس زیر نامناسب ، از تبادل هوا در ناحیه تناسلی جلوگیری کرده و بدین ترتیب ، موجب بوی نامطبوع واژن می گردد و علاوه بر آن ، منجر به بروز مشکلات دیگر ؛ از جمله عفونت واژن و از این قبیل موارد نیز می شود ؛ بنابراین ، استفاده از لباس زیر مناسب اهمیت به سزایی داشته و با سلامت بانوان ارتباط مستقیم دارد ؛ از این رو ، در ذیل به لباس زیر بهداشتی مخصوص بانوان که تاثیر به سزایی بر روی رفع بوی بد واژن دارد ، اشاره کرده ایم.

رفع بوی بد واژن با شورت الیاف نقره

شورت مخصوص بانوان محصول دکتر مولر ، به علت دارا بودن الیاف نقره ، کاملا آنتی باکتریال بوده و استفاده از آن ، موجب رفع بوی بد واژن و جلوگیری از ایجاد مجدد آن می گردد و علاوه بر آن ، دارای خواص بی شمار دیگری ؛ از جمله ضد حساسیت ، ضد میکروب ، ضد قارچ و از این قبیل موارد نیز می باشد.

در واقع باید ذکر کرد ؛ استفاده از شورت الیاف نقره موجب تشخیص ، درمان و همچنین جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری های زنان ؛ از جمله عفونت واژن می گردد ؛ به همین علت ، مورد توجه بسیاری از پزشکان قرار گرفته است و آن ها استفاده از این محصول ، را به بسیاری از بانوان پیشنهاد می دهند.

استفاده از شورت الیاف نقره در تمامی بانوان در همه سنین وجود دارد.

جهت رفع نگرانی بسیاری از شما عزیزان ، باید ذکر کرد که شورت الیاف نقره محصول دکتر مولر ، مورد تایید آزمایشگاه رازی زیر نظر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و همچنین اداره استاندارد کنترل و کیفیت آلمان می باشد.

مشاوره و فروش