کمک درمانی شورت الیاف نقره برای زگیل تناسلی

کمک درمانی شورت الیاف نقره برای زگیل تناسلی : طبق مطالعات و بررسی های انجام شده توسط پزشک زنان ، می توان گفت استفاده از شورت الیاف نقره محصول دکتر مولر در بانوان مبتلا به زگیل تناسلی ، می تواند یک روش کمک درمانی ، محسوب گردد ؛ زیرا همانطور که می دانید ، شورت بهداشتی بانوان مخصوص دکتر مولر ، به علت بکارگیری الیاف نقره در آن ، ضد خارش و سوزش می باشد ؛ بنابراین استفاده از آن ، می تواند از بروز خارش و سوزش در افراد مبتلا به زگیل تناسلی ، جلوگیری نماید.

در ذیل ، به توضیح بیشتر در این باره ، پرداخته ایم ؛ با ما همراه باشید.

زگیل تناسلی

زگیل تناسلی چیست ؟

زگیل تناسلی ؛ جزء شایع ترین بیمارهایی می باشد که از طریق رابطه جنسی ، انتقال می یابد ؛ این نوع ویروس را می توان در تیپ کم خطر و پر خطر ، قرار داد ؛ لازم به ذکر است ، ویروس زگیل تناسلی که در تیپ پر خطر ، قرار می گیرد ، می تواند منجر به بروز بیماری های بسیار ؛ از جمله عفونت ، سرطان دهانه رحم و از این قبیل موارد در بانوان گردد ؛ بنابراین ، درمان به موقع آن از اهمیت به سزایی برخوردار است.

یکی از نکات بسیار مهم ، در این رابطه است که عدم بروز ضایعات پوستی در فرد ، نشان دهنده عدم ابتلا نمی باشد ؛ در 50 درصد موارد ابتلا ، شاهد بروز علامت در ناحیه تناسلی ، نخواهیم بود.

شورت الیاف نقره

دکتر مولر ؛ با به کارگیری الیاف نقره ، اقدام به طراحی و تولید این محصول کرده اند ؛ همانطور که می دانید ، نقره از دیرباز تا کنون خاصیت ضدعفونی کنندگی داشته و پیش از کشف آنتی بیوتیک ها ، مهم ترین سلاح در برابر زخم های عفونی محسوب می شده است.

لازم به ذکر است ؛ طبق تحقیقات انجام شده توسط دکتر هاری مارکراف در دانشگاه سنت لوئیس ، می توان گفت نقره ، چند برابر داروهای ضدعفونی ، تاثیرگذار بوده و توانایی از بین بردن انواع باکتری و قارچ ها را دارد.

بنابراین ؛ با استفاده از شورت الیاف نقره محصول دکتر مولر ، می توان بدون ایجاد هیچ گونه عوارض جانبی ؛ از جمله حساسیت ، سوزش ، خارش و از این قبیل موارد به درمان بسیاری از عفونت ها پرداخت.

شورت بهداشتی مخصوص بانوان با الیاف نقره ، کاملا آنتی باکتریال می باشد.

با توجه به مطالب فوق ، گفته می شود استفاده از شورت بهداشتی دکتر مولر ، روشی کمک درمانی جهت رفع زگیل تناسلی محسوب می شود و با کمک آن ، می توان از شر زگیل تناسلی راحت شد.

Call Now Buttonمشاوره و فروش