کمک درمانی شورت الیاف نقره برای زگیل تناسلی

کمک درمانی شورت الیاف نقره برای زگیل تناسلی : طبق مطالعات و بررسی های انجام شده توسط پزشک زنان ، می توان گفت استفاده از شورت الیاف نقره محصول دکتر مولر در بانوان مبتلا به زگيل تناسلي ، می تواند یک روش کمک درمانی ، محسوب گردد ؛ زیرا همانطور که می دانید ، شورت بهداشتی بانوان مخصوص دکتر مولر ، به علت بکارگیری الیاف نقره در آن ، ضد خارش و سوزش می باشد ؛ بنابراین استفاده از آن ، می تواند از بروز خارش و سوزش در افراد مبتلا به زگیل تناسلی ، جلوگیری نماید.

در ذیل ، به توضیح بیشتر در این باره ، پرداخته ایم ؛ با ما همراه باشید.

زگیل تناسلی

زگیل تناسلی چیست ؟

زگیل تناسلی ؛ جزء شایع ترین بیمارهایی می باشد که از طریق رابطه جنسی ، انتقال می یابد ؛ این نوع ویروس را می توان در تیپ کم خطر و پر خطر ، قرار داد ؛ لازم به ذکر است ، ویروس زگيل تناسلي که در تیپ پر خطر ، قرار می گیرد ، می تواند منجر به بروز بیماری های بسیار ؛ از جمله عفونت ، سرطان دهانه رحم و از این قبیل موارد در بانوان گردد ؛ بنابراین ، درمان به موقع آن از اهمیت به سزایی برخوردار است.

یکی از نکات بسیار مهم ، در این رابطه است که عدم بروز ضایعات پوستی در فرد ، نشان دهنده عدم ابتلا نمی باشد ؛ در 50 درصد موارد ابتلا ، شاهد بروز علامت در ناحیه تناسلی ، نخواهیم بود.

علائم و نشانه های ابتلا به زگيل تناسلي چیست ؟

 1. مشاهده چندین زگیل نزدیک به هم در ناحیه تناسلی
 2. احساس خارش در ناحیه تناسلی
 3. بروز خونریزی در حین رابطه جنسی
 4. بروز توده های کوچک به رنگ پوست در ناحیه تناسلی

چگونه می توان زگیل تناسلی را تشخیص داد ؟

تشخیص زگيل تناسلي ، از طریق معاینه بالینی ، آزمایش پاپ اسمیر و بیوپسی انجام می گیرد.

چگونه می توان از بروز زگيل تناسلي جلوگیری کرد ؟

در ذیل ، به برخی از روش هایی اشاره شده است که می تواند از ابتلا به زگیل تناسلی ، جلوگیری نماید.

 • استفاده از لباس زیر مناسب

لباس زیر مناسب ( لباس زیر با الیاف نقره ) ، نقش به سزایی در پیشگیری ، تشخیص و حتی درمان بسیاری از بیماری های زنان و زگیل تناسلی خواهد داشت.

 • تزریق واکسن گارداسیل

واکسن گارداسیل را می توان در دختران و پسران 9 الی 30 به منظور جلوگیری از ابتلا به دو تیپ زگیل تناسلی پر خطر و کم خطر تزریق کرد. ( تیپ های 16 ، 18 ، 6 و 11 .)

 • آموزش نکات بهداشتی در ارتباط با روابط جنسی
 • اجتناب از برقراری روابط جنسی پر خطر

زگیل تناسلی

در چه مواردی امکان انتقال ویروس زگیل تناسلی وجود ندارد ؟

 1. استفاده از ظروف مشترک
 2. پوشیدن لباس یکدیگر
 3. رفتن به استخر و شنا کردن
 4. بغل کردن
 5. شریک شدن غذا
 6. و از این قبیل موارد

احتمال انتقال ویروس زگيل تناسلي از مادر به نوزاد تازه متولد شده ، بسیار کم است ؛ اما در صورت انتقال ، موجب بروز زگیل در نواحی حنجره ، نای و لوله های تنفسی نوزاد شده و مشکلات بسیاری را به وجود می آورد ؛ به همین علت ، در مادران مبتلا به زگیل تناسلی ، زایمان به صورت سزارین انجام می گیرد تا کودک با ناحیه تناسلی مادر تماس نداشته باشد.

شورت الیاف نقره

دکتر مولر ؛ با به کارگیری الیاف نقره ، اقدام به طراحی و تولید این محصول کرده اند ؛ همانطور که می دانید ، نقره از دیرباز تا کنون خاصیت ضدعفونی کنندگی داشته و پیش از کشف آنتی بیوتیک ها ، مهم ترین سلاح در برابر زخم های عفونی محسوب می شده است.

لازم به ذکر است ؛ طبق تحقیقات انجام شده توسط دکتر هاری مارکراف در دانشگاه سنت لوئیس ، می توان گفت نقره ، چند برابر داروهای ضدعفونی ، تاثیرگذار بوده و توانایی از بین بردن انواع باکتری و قارچ ها را دارد.

بنابراین ؛ با استفاده از شورت الیاف نقره محصول دکتر مولر ، می توان بدون ایجاد هیچ گونه عوارض جانبی ؛ از جمله حساسیت ، سوزش ، خارش و از این قبیل موارد به درمان بسیاری از عفونت ها پرداخت.

شورت بهداشتی مخصوص بانوان با الیاف نقره ، کاملا آنتی باکتریال می باشد.

با توجه به مطالب فوق ، گفته می شود استفاده از شورت بهداشتی دکتر مولر ، روشی کمک درمانی جهت رفع زگیل تناسلی محسوب می شود و با کمک آن ، می توان از شر زگیل تناسلی راحت شد.

Call Now Buttonمشاوره و فروش