استفاده از شورت الیاف نقره بعد از لابیاپلاستی

شورت الیاف نقره بعد از لابیاپلاستی : طبق آمارهای به دست آمده عمل لابیاپلاستی ، طرفداران بسیاری داشته و محبوبیت بسیاری در میان بانوان به دست آورده است ، به طوری که روزانه تعداد متقاضیان آن در حال افزایش است ؛ این جراحی زیبایی واژن ، بر روی بهبود شکل ظاهری لبه داخلی و خارجی واژن ، تمرکز می کند و در نهایت ، انجام آن منجر به افزایش زیبایی و قرینگی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان ، می گردد. ( شورت الیاف نقره )

شورت الیاف نقره بعد از لابیاپلاستی

لازم به ذکر است که عمل لابیاپلاستی ، علاوه بر جنبه زیبایی ، جنبه درمانی نیز داشته و منجر به رفع مشکلاتی ؛ از جمله درمان عفونت های مکرر واژن ، خشکی واژن و از این قبیل موارد نیز می گردد.

یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین نکات در دریافت نتایج مطلوب از این عمل زیبایی واژن ، رعایت مراقبت های بعد از آن است ؛ لازم به ذکر است که کوچکترین سهل انگاری در این رابطه ، می تواند منجر به بروز عوارض جبران ناپذیر گردد.

جراح و متخصص زنان ، به منظور تسریع در روند بهبودی عمل لابیاپلاستی و همچنین کاهش احتمال بروز خطرات ناشی از آن ، به بانوانی که تحت این عمل جراحی قرار گرفته اند ، توصیه به استفاده از استفاده از شورت الیاف نقره دکتر مولر می نماید.

شورت بهداشتی با الیاف نقره

شورت بهداشتی بانوان با الیاف نقره محصول دکتر مولر ، دارای تاییدیه اداره استاندارد کنترل و کیفیت آلمان بوده و به علت استفاده از الیاف نقره در آن ، خواص بسیاری دارد ؛ که در ذیل به برخی از آن ها ، اشاره شده است :

 • ضد قارچ
 • آنتی باکتریال
 • ضد میکروب
 • ضد بو
 • ضد حساسیت
 • و از این قبیل موارد

لازم به ذکر است ، خلوص نقره به کار رفته در شورت بهداشتی دکتر مولر ، 99 درصد می باشد.

شورت الیاف نقره بعد از لابیاپلاستی

مزایای استفاده از شورت با الیاف نقره بعد از لابیاپلاستی

طبق توصیه جراح و متخصص زنان ، بهتر است بانوانی که تحت عمل لابیاپلاستی قرار گرفته اند ، تا دو هفته پس از آن از شورت بهداشتی دکتر مولر ، استفاده نمایند ؛ چرا که بدین ترتیب :

 1. ترشحات ناشی از عمل لابیاپلاستی ، بسیار کاهش می یابد.
 2. امکان بروز عفونت پس از عمل لابیاپلاستی ، وجود نخواهد داشت.
 3. منجر به تسریع در روند بهبودی زخم ناشی از عمل لابیاپلاستی ، می گردد.
 4. ناحیه عمل را خشک نگه می دارد.
 5. و هزاران مزایای دیگر.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شورت نقره ، می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonمشاوره و فروش