استفاده از شورت الیاف نقره بعد از لابیاپلاستی

شورت الیاف نقره بعد از لابیاپلاستی : طبق آمارهای به دست آمده عمل لابیاپلاستی ، طرفداران بسیاری داشته و محبوبیت بسیاری در میان بانوان به دست آورده است ، به طوری که روزانه تعداد متقاضیان آن در حال افزایش است ؛ این جراحی زیبایی واژن ، بر روی بهبود شکل ظاهری لبه داخلی و خارجی واژن ، تمرکز می کند و در نهایت ، انجام آن منجر به افزایش زیبایی و قرینگی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان ، می گردد. ( شورت الیاف نقره )

لازم به ذکر است که عمل لابیاپلاستی ، علاوه بر جنبه زیبایی ، جنبه درمانی نیز داشته و منجر به رفع مشکلاتی ؛ از جمله درمان عفونت های مکرر واژن ، خشکی واژن و از این قبیل موارد نیز می گردد.

یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین نکات در دریافت نتایج مطلوب از این عمل زیبایی واژن ، رعایت مراقبت های بعد از آن است ؛ لازم به ذکر است که کوچکترین سهل انگاری در این رابطه ، می تواند منجر به بروز عوارض جبران ناپذیر گردد.

شورت الیاف نقره بعد از لابیاپلاستی

شورت الیاف نقره بعد از لابیاپلاستی

دوران نقاهت لابیاپلاستی

از آنجایی که عمل جراحی برداشتن لابیا ، جزء عمل های سبک به شمار می آید ؛ بسیاری از بانوان ، نسبت به دوران نقاهت آن و رعایت توصیه و دستورالعمل های پزشک معالج خود بی توجه می باشند ؛ در صورتی که دوران بهبودی لابیاپلاستی ، از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و کوچکترین سهل انگاری در آن ، می تواند منجر به عدم دریافت نتایج مطلوب و بروز عوارض جبران ناپذیر شود ؛ بنابراین در این باره بسیار دقت کرده و به هیچ عنوان ، سهل انگاری نکنید.

عفونت بعد از لابیاپلاستی

عفونت ، یکی از عوارض نادر لابیاپلاستی می باشد که در صورت عدم رعایت بهداشت فردی و عدم مصرف به موقع آنتی بیوتیک های تجویز شده توسط پزشک معالج خود بروز می یابد ؛ از این رو در دوران نقاهت لابیاپلاستی ، به رعایت بهداشت فردی و مصرف منظم داروها بسیار توصیه می شود.

 1. به بانوان توصیه می شود ، پس از مراجعه به سرویس بهداشتی ، واژن خود را با آب خنک بشویند ؛ خشک کردن کامل واژن پس از شستشو نیز ضروری است.
 2. بانوان در صورت تمایل به استفاده از ژل های شستشو ، در ابتدا با پزشک معالج خود مشورت نمایند.
 3. استفاده از لباس زیر مناسب در دوران نقاهت لابیاپلاستی تاثیر به سزایی بر روی جلوگیری از بروز عفونت ، خواهد داشت.
 4. پوشیدن لباس های تنگ ، منجر به بروز اختلال در بهبودی می شود ؛ زیرا مانع از رسیدن هوای کافی به ناحیه تحت درمان می گردد.
 5. با استفاده از لباس زیر الیاف نقره به سادگی می توان مانع از بروز عفونت شد ؛ چرا که کاملا آنتی باکتریال می باشد.

جراح و متخصص زنان ، به منظور تسریع در روند بهبودی عمل لابیاپلاستی و همچنین کاهش احتمال بروز خطرات ناشی از آن ، به بانوانی که تحت این عمل جراحی قرار گرفته اند ، توصیه به استفاده از استفاده از شورت الیاف نقره دکتر مولر می نماید.

شورت بهداشتی با الیاف نقره

شورت بهداشتی بانوان با الیاف نقره محصول دکتر مولر ، دارای تاییدیه اداره استاندارد کنترل و کیفیت آلمان بوده و به علت استفاده از الیاف نقره در آن ، خواص بسیاری دارد ؛ که در ذیل به برخی از آن ها ، اشاره شده است :

 • ضد قارچ
 • آنتی باکتریال
 • ضد میکروب
 • ضد بو
 • ضد حساسیت
 • و از این قبیل موارد

لازم به ذکر است ، خلوص نقره به کار رفته در شورت بهداشتی دکتر مولر ، 99 درصد می باشد.

شورت الیاف نقره بعد از لابیاپلاستی

شورت الیاف نقره بعد از لابیاپلاستی

مزایای استفاده از شورت با الیاف نقره بعد از لابیاپلاستی

طبق توصیه جراح و متخصص زنان ، بهتر است بانوانی که تحت عمل لابیاپلاستی قرار گرفته اند ، تا دو هفته پس از آن از شورت بهداشتی دکتر مولر ، استفاده نمایند ؛ چرا که بدین ترتیب :

 1. ترشحات ناشی از عمل لابیاپلاستی ، بسیار کاهش می یابد.
 2. امکان بروز عفونت پس از عمل لابیاپلاستی ، وجود نخواهد داشت.
 3. منجر به تسریع در روند بهبودی زخم ناشی از عمل لابیاپلاستی ، می گردد.
 4. ناحیه عمل را خشک نگه می دارد.
 5. و هزاران مزایای دیگر.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شورت نقره ، می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonمشاوره و فروش