در این مقاله قصد داریم ، شورت های آنتی باکتریال دکتر مولر ، راه درمان عفونت واژن را به شما معرفی کنیم. اگر از ابتلا به عفونت های واژن مکرر خسته شده اید و به دنبال راهی ، برای جلوگیری و درمان عفونت واژن بعنوان عارضه ای ناراحت کننده هستید ، توصیه می کنیم در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

شورت های آنتی باکتریال دکتر مولر ، راه درمان

عفونت واژن چیست ؟

یکی از شایع ترین بیماری های عفونی خانم ها ، عفونت واژن می باشد. این بیماری چنان شیوع و گسترشی در میان خانم ها دارد ، که نتایج تحقیقات حاکی از آن است که حداقل 30 درصد از خانم ها ، در طول زندگی خود یک بار این عارضه را تجربه می کنند. مهمترین نشانه این عفونت خارش ، سوزش یا ترشحات غیر عادی واژن می باشد.

متداول ترین عفونت های واژن

واژینیت قارچی

عفونت قارچی واژن یا عفونت مخمری ، معمول ترین عفونت در خانم ها می باشد. این عفونت با سوزش ، خارش و ترشحات غلیظ سفید و پنیری شکل ، همراه می باشد.

عفونت باکتریایی واژن

در واژینیت باکتریایی ، ترشحات واژن بیشتر شده و رنگ سفید مایل به زرد یا خاکستری به خود می گیرند. یکی از مهمترین نشانه های این عفونت ، بوی نامطبوع ترشحات می باشد. بهتر است هرچه سریع تر در پی راه درمان عفونت واژن باشید.

تریکومونیازیس

این عفونت که بعنوان عفونت انگلی واژن شناخته می شود ، سبب بروز سوزش ، خارش و درد به هنگام برقراری رابطه جنسی می شود. در این عفونت ، ترشحات زرد مایل به سبز و کف مانند ، از ناحیه واژن خارج می شود.

مهمترین علائم عفونت واژن

عفونت واژن دارای نشانه های زیر می باشد :

 • تغییر در میزان ترشحات واژن
 • سوزش و خارش واژن
 • بروز درد در هنگام ادرار کردن یا برقراری رابطه جنسی
 • سوزش ادراری
 • خونریزی از واژن یا لکه بینی

تشخیص عفونت واژن :

معاینات پزشک : بررسی و آزمایشات لازم از نمونه ترشحات و یا مایعات دهانه رحم یکی از راه های تشخیص این عارضه است. دقت داشته باشید که بانوان و دوشیزگانی که ترشحات واژن همراه با خارش یا نشانه های دیگری همچون ، قرمزی ، سوزش و مقاربت جنسی همراه با درد را تجربه می کنند بهتر است که به پزشک مراجعه کنند و راه درمان عفونت واژن را در پیش بگیرند.

سابقه پزشکی : به علت مشخص شدن عفونت سوالاتی از قبیل موارد زیر را از شما می پرسد :

 • آیا لوسیون یا مواد کرمی برای آرام کردن درد مورد استفاده قرار گرفته است ؟
 • چه مدت زمان است که درگیر عفونت واژن هستید ؟
 • آیا سابقه مرتبط با عفونت های واژن دارید ؟
 • آیا وجود ترشحات به صورت دائم بوده ؟
 • در زمان رابطه جنسی درد دارید ؟

پاسخ های شما در برابر این قبیل سوالات به دکتر زنان دیدی از شرایط جسمانی و فیزیکی شما را می دهد ، بنابراین با دقت به سوال ها پاسخ دهید.

روش های تاثیرگذار در روند پیشگیری ابتلا به عفونت واژن :

همواره پیشگیری از عارضه بهترین و امن ترین راهکار برای انسان است به نسبت اینکه در پی راه درمان عفونت واژن باشید. در نتیجه بهتر است با دقت به موارد ذکر شده دقت کنید. راه های مقابله با عفونت واژن عبارتند از :

 • تمیز و خشک نگهداری کردن از اندام تناسلی :

بعد از رابطه و دستشویی بهتر است که واژن را به خوبی با صابون یا مواد شوینده مناسب بشویید و سپس خشک کنید.

 • نحوه درست شستشو :

به خاطر داشته باشید که مسیر درست شستن ناحیه تناسلی به این نحو است که از جلو به سمت عقب بروید. به عبارت بهتر برای جلوگیری از جا به جایی باکتری های ناحیه مقعد به واژن بهتر است که اول واژن را بشویید سپس به سمت عقب بروید و مقعد را پاک کنید.

یکی از مراقبت ها برای پیشگیری بهتر از قسمت تناسلی بدن بانوان خشک و تمیز نگهداشتن این بخش است. بهترین کار آموزش بهداشت به دختران مجرد و یا حتی بانوان متاهل می باشد. در نتیجه استفاده از لباس های زیر مناسب و پنه ای است که مقداری موجب مقابله با این عارضه است و با برودت هوا باعث خشک ماندن ناحیه تناسلی می شود. خاطر نشان می شویم که بهترین لباس زیر برای پیشگیری از عفونت های واژن استفاده از شورت های آنتی باکتریال دکتر مولر است که با مواد نقره به کار رفته در روند ساخت و ساز این محصول بهترین راهکار برای پیشگیری و یا حتی درمان عفونت های رخ داده است.

راه درمان عفونت واژن :

درمان این عارضه به دلایل به وجود آمدن این بیماری وابسته است. اما در حالت کلی به خاطر داشته باشید که رعایت مراقبت های بهداشتی در طی روز و همچنین در زمان برقراری رابطه های جنسی بهترین و موثرترین راهکار های درمان این بیماری به شمار می آیند. درمان قطعی و اصلی عفونت واژن استفاده از لباس زیر مناسب و مفید است. هرنوع لباسی را بر تن نکنید. بهترین گزینه موجود که در عین مناسب بودن ، مطمئین نیز می باشد. استفاده از شورت های آنتی باکتریال دکتر مولر از بهترین محصولات موجود در بازار است که با نقره استفاده شده در این شورت ها موجب بهینه سازی آن شده است.

شورت های آنتی باکتریال دکتر مولر ، راه درمان عفونت واژن

دکتر مولر ، با به کارگیری الیاف نقره ، موفق به طراحی و تولید لباس زیر کاملا آنتی باکتریال مخصوص بانوان شده است ، که علاوه بر جلوگیری از ابتلا به عفونت های زنان ، منجر به درمان و پیشگیری از عود مجدد آن نیز می شود.

 

 

شورت الیاف نقره ، به علت استفاده از الیاف نقره در بافت آن ، خواص بسیاری دارد ، که در ذیل به از برخی از آن ها اشاره شده است :

 1. آنتی باکتریال
 2. ضد قارچ
 3. ضد میکروب
 4. ضد حساسیت
 5. ضد بو

علاوه بر موارد فوق ، باید ذکر شود که :

نقره ، خاصیت معالجه و شفا بخشی ، داشته و پیش از کشف آنتی بیوتیک ها ، اصلی ترین و موثرترین سلاح در مقابل زخم های عفونی بوده است ؛ طبق تحقیقات صورت گرفته ، اثربخشی نقره در مقابل میکروب ها ، بسیار بیشتر از داروهای ضدعفونی و ضد میکروب ، می باشد ؛ از این رو این محصول ، مورد توجه بسیاری از پزشکان قرار گرفته و دارای تاییدیه های بسیاری است. جزو بهترین راهکارهای پیشنهادی در لیست راه درمان عفونت واژن پزشکان قرار دارد.

لازم به ذکر است ، که استفاده از این شورت به دلیل دارا بودن نقره ، از عود عفونت واژینال هم جلوگیری می کند.

شورت های آنتی باکتریال دکتر مولر ، راه درمان عفونت واژن

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر ، در رابطه با شورت الیاف نقره محصول دکتر مولر ، می توانید به مقاله شورت نقره ، موجود در سایت مراجعه نمایید.

Call Now Buttonمشاوره و فروش