درمان قارچ ناحیه تناسلی

عفونت قارچ ناحیه تناسلی ؛ در اثر رشد بیش از اندازه قارچ ها در ناحیه مهبل ، رخ داده که باعث بروز علائمی ؛ از جمله ترشحات ، التهاب و خارش شدید واژن شده و باعث آزار بانوان می گردد. ( شورت الیاف نقره )

اکثر بانوان در طول زندگی خود دست کم یک بار دچار این عفونت واژن ، می شوند ؛ لازم به ذکر است که امکان عود مجدد آن نیز وجود دارد ؛ در واقع باید گفت قارچ ناحیه تناسلی ، از عفونت های شایع در میان بانوان می باشد.

قارچ ناحیه تناسلی

بروز عفونت قارچی واژن در بانوان ، می تواند در اثر دلایل متفاوت ؛ از جمله استفاده از لباس زیر نامناسب ، باشد ؛ اما مهم تر از علت بروز این عفونت ، درمان و پیشگیری از عود مجدد آن ، می باشد ؛ چرا که در صورت عدم درمان به موقع ، امکان بروز عواقب جبران ناپذیر وجود دارد.

در این مقاله ؛ شما را با یکی از بهترین روش های درمان عفونت قارچ ناحیه تناسلی بانوان ، آشنا خواهیم کرد ؛ با ما همراه باشید.

درمان قارچ ناحیه تناسلی با شورت الیاف نقره

شورت آنتی باکتریال دکتر مولر به علت استفاده از نخ نقره در بافت آن دارای خواص بیشماری ؛ از جمله ضد قارچ ، ضد میکروب ، ضد بو و از این قبیل موارد می باشد.

استفاده از لباس زیر مخصوص زنان با الیاف نقره ، می تواند بانوان را از ابتلا به بیماری های عفونی واژن ؛ از جمله قارچ ناحیه تناسلی ایمن نگه دارد و همچنین ، تاثیر به سزایی در درمان و پیشگیری از عود مجدد آن ها دارد ؛ از این رو ، بسیاری از پزشکان زنان در مواجه با این بیماری ها ، استفاده از این محصول را تجویز می کنند.

در صورت تمایل به آگاهی بیشتر در ارتباط با شورت الیاف نقره ، می توانید به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

Call Now Buttonمشاوره و فروش