در این مقاله قصد داریم ، به بررسی امواج الکترومغناطیس و بارداری و تاثیر گن با الیاف نقره از محصولات بهداشتی دکتر مولر ، در کاهش خطر امواج الکترومغناطیس در بارداری بپردازیم. پیشرفت روز افزون تکنولوژی موجب بهبود شرایط زیستن جوامع می گردد ؛ البته شایان ذکر است ، این مسئله تهدید کننده سلامت انسان ها و نسل های آینده نیز می باشد.

 امواج الکترومغناطیس و بارداری

توسعه زیرساخت های مخابراتی و همچنین تکنولوژی های مرتبط با آن ، موجب ایجاد آلودگی الکترومغناطیسی شده که سلامت نسل فعلی و آینده را تهدید می کند. طبق مطالعات انجام شده امواج الکترومغناطیس ، اثرات قابل توجهی را بر روی سلامت انسان ها به ویژه کودکان ، مادران باردار و جنین آن ها بر جای می گذارد. در این زمان ، این سوال به وجود می آید که چگونه می توان مانع اثرگذاری امواج الکترومغناطیس بر روی سلامت افراد شد ؟ در ادامه در رابطه با رفع اثر امواج الکترومغناطیس بر روی بانوان باردار و جنین آن ها توضیح داده ایم ؛ با ما همراه باشید.

استفاده از موبایل در دوران بارداری

در حال حاضر ، استفاده مکرر از موبایل و اینترنت باعث بروز مشکلات جبران ناپذیر بسیاری در عملکرد سیستم بدن انسان و حتی ، جنین در حال رشد شده است. در همین راستا ، تحقیقات بسیاری صورت گرفته است که در ذیل ، به برخی از نتایج به دست آمده از آن ها ، اشاره کرده ایم.( امواج الکترومغناطیس و بارداری )

  • کم شدن میزان آب دور جنین در اثر استفاده از تلفن همراه و وای فای :

( تاثیر وای فای بر جنین ) طبق تحقیقات انجام شده ، استفاده از تلفن همراه بیش از 6 ساعت و اینترنت بیش از 4 ساعت در طول روز و قرار گرفتن در معرض امواج و اشعه آن ها در دوران بارداری ، با کاهش میزان آب دور جنین همراه خواهد بود. علاوه بر مورد فوق ، قرار گرفتن بانوان باردار در معرض امواج تلفن همراه ، منجر به افزایش حجم ، وزن و فولیکول های آترزی شده تخمدان فرزندان نیز می شود.

عوارض امواج الکترومغناطیس و بارداری

به صورت کلی امواج الکترومغاطیسی می توانند ، تاثیرات نامطلوبی بر سلامت افراد به ویژه در سلامت مغز ، از خود بر جای بگذارند . کودکان و به ویژه جنین ، در برابر این عوارض آسیب پذیر تر هستند. بروز سردرد ، خستگی ، اختلال در خوابیدن ، مشکلات گوارشی ، اختلال در عمکلرد مغز و حافظه ، استرس و اضطراب و افسردگی از جمله عوارضی هستند ، که می توانند در اثر قرار گرفتن طولانی مدت در معرض امواج الکترومغناطیس ، در افراد ایجاد شوند.

 

 

خطر امواج الکترومغناطیسی در سقط جنین !

سقط جنین از شایع ترین عوارضی است ، که ممکن است در زنان بارداری که در کانون امواج الکترومغناطیسی زندگی می کنند ، ایجاد شود. زایمان زودرس و مشکلات مربوط به وزن جنین ، از دیگر مخاطراتی هستند که امواج می توانند ، در دوران بارداری داشته باشند. وقتی صحبت از امواج می شود ، منظور ما تنها وای فای نیست. بلکه دکل های برق فشار قوی و کلیه وسایلی که با امواج الکترومغناطیس کار می کنند ، کانون های امواج به حساب می آیند. قرار گرفتن در معرض امواج قبل از بارداری ، می تواند با ایجاد آثار نامطلوب بر روی رحم و تخمدان خانم ها ، سبب ایجاد مشکلات در باروری و زایمان این خانم ها ، در آینده شود.

بیشترین رشد سلول های عصبی ، در دوران جنینی انجام می شود. بنابراین در دوران جنینی ، احتمال آسیب به این سلول ها در صورت در معرض امواج قرار گرفتن مادر ، وجود دارد. همچنین بیش فعالی جنین ، یکی دیگر از آسیب هایی است که به دلیل تاثیر امواج بر تکامل مغز جنین ، ایجاد می شود.

حساس ترین دوره در بارداری

بیشترین میزان آسیبی ، که امواج می توانند در دوران بارداری برای جنین ایجاد کنند ، از ابتدای بارداری و شکل گیری جنین تا حدود هفته پانزدهم بارداری است. قرار گرفتن جنین در معرض امواج و اشعه های مضر در 15 هفته اول بارداری ، سبب کاهش رشد جنین و بروز نقایص هنگام تولد و عقب ماندگی ذهنی ، در او ،می شود. پس از گذشت 26 هفته از بارداری ، احتمال آسیب دیدن جنین کمتر است ؛ ولی باز هم خطر وجود دارد. اگر در این دوران از بارداری خود ، نیاز به قرار گرفتن در معرض اشعه داشتید ، بهتر است به کمک گن های ضد امواج ، از جنین در برابر این امواج مضر محافظت کنید.

در دنیای امروز ، برای محافظت از جنین چه باید کرد ؟

با توجه به گسترش روزافزون استفاده از پرتوهای ایکس و آثار زیان بار ناشی از آن ها ، حفاظت از بانوان باردار در برابر امواج و اشعه ها الزامی می باشد. ما بدین منظور ، به مادران باردار استفاده از گن بارداری ضد امواج و اشعه دکتر مولر را توصیه می کنیم.

امواج الکترومغناطیس و بارداری

بانوان ، می توانند با استفاده گن با الیاف نقره دکتر مولر در دوران بارداری ، سلامت جنین خود را حفظ نمایند. در ادامه بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد. به منظور اطمینان خاطر شما عزیزان ، لازم به ذکر است که این محصول ، دارای تاییدیه های دانشگاه علم و صنعت و سازمان انرژی اتمی ایران می باشد.

محافظت از جنین در برابر امواج

اصلی ترین منابع امواج الکترومغناطیس محیط ما ، شامل خطوط انتقال برق ، دکل های مخابراتی ، مودم و تلفن های بی سیم ، تلفن همراه و حتی انواع وسایل برقی منزل می باشند که حذف تمامی آن ها از زندگی امروزی ، امکان پذیر نیست ؛ به همین علت به بانوان باردار توصیه می گردد در این دوران ، از لباس ضد امواج ( گن بارداری ضد امواج الکترومغناطیس ) استفاده نمایند.

راهکار هایی برای کاهش آثار نامطلوب امواج

  1. از نزدیک کردن لپ تاب ، موبایل و تبلت به بدن خود پرهیز کنید و بعد از اتمام کارتان ، با این وسایل تا حد امکان از آن ها فاصله بگیرید.
  2. در زمان هایی که از این وسایل استفاده نمی کنید بهتر است آن ها را خاموش کنید.
  3. استفاده از موبایل در صورتی که استفاده از آن طولانی مدت نباشد ، برای خانم های بارداری مشکلی ایجاد نمی کند. اگر در مدتی که از موبایل استفاده می کنید ، دچار سردرد شدید ، مطمئن باشید که تایم استفاده شما از موبایل استاندارد نیست و ممکن است ، برای جنین شما مشکلاتی ایجاد شود.
  4. برای اینکه در هنگام استفاده از اینترنت ، کمتر در معرض امواج قرار بگیرید به جای استفاده از اینترنت خط یا مودم های بی سیم ، از مودم های دارای کابل استفاده کنید.
  5. اگر محل زندگی شما به میدان های امواج مغناطیسی نزدیک است ، پیش از اقدام برای بارداری ، گن های ضد امواج تهیه کنید و در زمان بارداری به کمک آن ها ، به شکل گیری سالم جنین خود کمک کنید.

بارداری ایمن با گن ضد امواج الکترومغناطیس

( امواج الکترومغناطیس و بارداری ) گن ضد امواج بارداری تولید شده از الیاف نقره ، توانایی محافظت از جنین در برابر انواع امواج الکترومغناطیس را داشته و بدین ترتیب ، از بروز بسیاری از ناهنجاری های جنینی و همچنین سقط جنین ، جلوگیری می کند. این محصول برای مادران باردار نیز مزایای بسیاری ، از جمله جلوگیری از بروز ترک های شکمی ، کاهش کمردردهای دوران بارداری ، پیشگیری از افتادگی شکم ( با طراحی نوار کمربندی شکل تعبیه شده در زیر شکم در این محصول ، از افتادگی شکم در دوران بارداری ، جلوگیری می شود. ) و از این قبیل موارد دارد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گن ضد امواج بارداری با الیاف نقره طراحی و تولید شده در ایران ، می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید.

Call Now Buttonمشاوره و فروش